UEFA ME FOTO/ Momentet e përballjes mes dy vëllezërve Xhaka

Publikuar tek: sport, më 16:22 11-06-2016 UEFA ME FOTO/ Momentet e përballjes mes dy vëllezërve Xhaka

Përmes kesaj galerie fotosh të shpërndaë nga UEFA do shikoni përballjen më të shumëpërfolur mes dy vëllerve Xhaka.

Në pjesën e dyte Taulant Xhaka u zëvendësua nga Ergys Kace, gjë që e nervoizoi dhe këtë e reflektoi duke hedhur një shishe me ujë drejt pankinës.

xh.jpg

xh1.jpg

xh2.jpg

xh3.jpg

xh4.jpg

xh5.jpg

xh6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023085832595825
array(1) { ["section"]=> string(64) "uefa-me-foto-momentet-e-perballjes-mes-dy-vellezerve-xhaka-43198" }