UEFA publikon fotot e tifozëve të zjarrtë shqiptarë dhe bën pyetjen që s’ka nevojë për përgjigje (IMAZHET)

Publikuar tek: sport, më 11:45 15-06-2016 UEFA publikon fotot e tifozëve të zjarrtë shqiptarë dhe bën pyetjen që s’ka nevojë për përgjigje (IMAZHET)

UEFA publikon fotot e tifozëve të zjarrtë shqiptarë dhe bën pyetjen që s’ka nevojë për përgjigje.

Në llogarinë e saj në ‘’Twitter’’ përfaqësuesit e UEFA-s, bëjnë pyetjen e thjeshtë: A do të na sigurojnë fansat shqiptarë një spektakël tjetër sonte?

S’ka dyshim që po, me këta tifozë të jashtëzakonshëm që kemi. Bashkë me pyetjen UEFA publikon edhe fotot pikante nga tifozët shqiptarë që tërhoqën vëmendjen e gjithë botës.

uefafansat3.jpguefafansat4.jpguefafansat5.jpguefafansat.jpguefafansat2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032075881958008
array(1) { ["section"]=> string(110) "uefa-publikon-fotot-e-tifozeve-te-zjarrte-shqiptare-dhe-ben-pyetjen-qe-s-ka-nevoje-per-pergjigje-imazhet-43578" }