Uellsi i shënon Rusisë dy gola në pjesën e parë (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:40 20-06-2016 Uellsi i shënon Rusisë dy gola në pjesën e parë (Video)

Dy gola në 20 minutat e para të shënuara nga Aaron Ramsey dhe Neil Taylor e kanë vështirësuar së tepërmi pozitën e Rusisë në Grupin B.

Në rast fitoreje, Uellsi kalon grupin ndërkohë po luhet edhe ndeshja tjetër e këtij grupi, Angli - Sllovaki.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025883913040161
array(1) { ["section"]=> string(59) "uellsi-i-shenon-rusise-dy-gola-ne-pjesen-e-pare-video-44112" }