Uindi Haxhia e thotë troç: Nuk kam bërë kurrë seks me një shqiptar, më vjen keq që…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:39 06-05-2019 Uindi Haxhia e thotë troç: Nuk kam bërë kurrë seks me një shqiptar, më vjen keq që…

Uindi Haxhia, e cila është edhe motra e këngëtares Enca, bëhet shpeshherë pjesë e mediave rozë.

Ajo komentohet për deklaratat e bujshme dhe fotot tejet provokuese.

Uindi ka habitur ndjekësit me një deklaratë të bërë në videon e fundit që ka publikuar në Youtube, ku tregon mendimet e gabuara që njerëzit kanë për të.

"Ju nuk dini asnjë person me të cilin unë kam bërë seks sepse jetën time e mbaj shumë private. Nëse ndonjëri prej jush ka ndonjë shok që ka folur me mua kur isha 14, 15 vjeç dhe kujtoni se kam bërë seks, më vjen keq t'ju informoj që ju ka gënjyer. Unë nuk kam bërë kurrë seks nën 18 vjeç dhe nuk kam bërë kurrë seks me shqiptar", është shprehur Uindi, duke i lënë të gjithë pa fjalë.

adzsgfj.png

fdxj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11162209510803
array(1) { ["section"]=> string(87) "uindi-haxhia-e-thote-troc-nuk-kam-bere-kurre-seks-me-nje-shqiptar-me-vjen-keq-qe-163150" }