UKD njofton qytetarët: Do ndërpritet uji gjatë ditës në gjithë qytetin

Publikuar tek: aktualitet, më 09:31 12-04-2017 UKD njofton qytetarët: Do ndërpritet uji gjatë ditës në gjithë qytetin

Ujsjellës Kanalizime Durrës ka njoftuar qytetarët se gjatë ditës së sotme nga ora 08:00-16:00 do ketë ndërprerje uji në të gjithë qytetin.

Shkak për ndërprerjen e ujit është stakimi i energjisë elektrike në Fushë-Kuqe ku OSHEE po kryen punime për përmirësimin e rrjetit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria dërgon për gjykim 2 zyrtarët e tatimeve, favorizuan 4 biznese dhe shkaktuan një dëm prej 200 mijë eurosh
Njihuni me “lumin e drogës” në Korçë, aty ku përfundojnë mbetjet e hashashit pas përpunimit (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0097661018371582
array(1) { ["section"]=> string(75) "ukd-njofton-qytetaret-do-nderpritet-uji-gjate-dites-ne-gjithe-qytetin-74906" }