Ukrainë, avioni ushtarak përplaset gjatë stërvitjes dhe shpërthen në flakë, 18 të vdekur (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 20:23 25-09-2020 Ukrainë, avioni ushtarak përplaset gjatë stërvitjes dhe shpërthen në flakë, 18 të vdekur (VIDEO) Pamje nga shërthimi i avionit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Ukrainën veriore.

Një avion luftarak është përplasur gjatë një séance stërvitore dhe më pas ka shpërthyer në flakë.

Deri më tani raportohet për të paktën 18 viktima ndërsa 2 zyrtarë kanë mundur të shpëtojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012768983840942
array(1) { ["section"]=> string(99) "ukraine-avioni-ushtarak-perplaset-gjate-stervitjes-dhe-shperthen-ne-flake-18-te-vdekur-video-221675" }