Ukrainë - Kosovë: Këto janë formacionet zyrtare dhe ku mund ta ndini "live" ndeshjen

Publikuar tek: sport, më 16:48 09-10-2016 Ukrainë - Kosovë: Këto janë formacionet zyrtare dhe ku mund ta ndini

Vetëm pak minuta kanë mbetur nga fillimi i takimit të dytë për Kosovën, ndeshje të vlefshme për eleminatoret e Kupës së Botës.

Pas humbjes së thellë me rezultatin 0-6 në ndeshken kundër Kroacisë, një tjetër kombëtare, jo më pak modeste pret përfaqësuesen e Kosovës në Stadiumin e Krakovës në Poloni.

Ndeshja do të transmetohet pa pagesë nga RTK, por edhe në platformën me pagesë të SuperSport.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022093057632446
array(1) { ["section"]=> string(85) "ukraine-kosove-keto-jane-formacionet-zyrtare-dhe-ku-mund-ta-ndini-live-ndeshjen-55600" }