Ulëritëse/ Shikoni ‘përbindëshin’ që po ngrihet në mes të plazhit

Publikuar tek: barometri, më 07:29 05-08-2018 Ulëritëse/ Shikoni ‘përbindëshin’ që po ngrihet në mes të plazhit

Kjo është një nga ato pamje që fillimisht të lë pa koment e pastaj të bën të ulërasësh për mënyrën se si po shkatërrojmë turizmin dhe po e katandisim këtë vend të cilin e ka bekuar natyra por jo njeriu.

 

Fotoja është publikuar nga Ilir Ciko dhe është shkrepur tani në SHËNGJIN, në ditën e katërt të gushtit, në kulmin e sezonit turistik. Po ngrihet një “përbindësh betoni”, plazh me kullë...

Nën këto ritme nuk është çudi që jo vetëm turistët e huaj por dhe vendasit kanë braktisur Shqipërinë për të bërë pushimet jashtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20257687568665
array(1) { ["section"]=> string(69) "uleritese-shikoni-perbindeshin-qe-po-ngrihet-ne-mes-te-plazhit-130182" }