Ulet dhe buzëqesh për 4 orë pa lëvizur, ky është profili më i çuditshëm në Youtube

Publikuar tek: bota, më 18:09 09-05-2016 Ulet dhe buzëqesh për 4 orë pa lëvizur, ky është profili më i çuditshëm në Youtube

Në Youtube ngarkohen miliona video në ditë nga përdorues në çdo shtet të botës, nga videot me kafshë, humor, muzikë, deri tea to më të çuditshmet.

I tillë është edhe profili i “Benjamin Bennett”, një djalë i ri që nuk bën asgjë tjetër veçse filmon veten duke qëndruar ulur...për një kohë shumë të gjatë.

Bennet ka ngarkuar në Youtube qindra video ku ai qëndron i ulur e duke buzëqeshur në një cep të shtëpisë së sit, për rreth 4 orë pa ndërprerje. Megjithëse shumë sugjerojnë që ai është duke medituar, vetë Bennett nuk e ka shpjeguar kurrë pse e bën një gjë të tillë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031136035919189
array(1) { ["section"]=> string(87) "ulet-dhe-buzeqesh-per-4-ore-pa-levizur-ky-eshte-profili-me-i-cuditshem-ne-youtube-39955" }