Ulet me urgjencë avioni Romë-Tiranë, në bord edhe Aleksandër Frangaj e Samir Mane

Publikuar tek: aktualitet, më 18:58 22-01-2017 Ulet me urgjencë avioni Romë-Tiranë, në bord edhe Aleksandër Frangaj e Samir Mane

Avioni i linjës Romë-Tiranë i orës 15:45 është kthyer me urgjencë në Romë pak minuta pas ngritjes.

Sipas informacioneve paraprake bëhet fjalë për një defekt teknik.

Në bordin e tij ishin 170 pasagjerë shqiptarë. Mes tyre në biznes klas kanë qenë edhe drejtori i përgjithshëm i "TvKlan", Aleksandër Frangaj dhe biznesmeni Samir Mane me familjet, raportojnë burime për gazetën TemA. Avioni u ul pa probleme duke marrë duartrokitjen e pasagjerëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sarandë, vetëdigjet me benzinë një person
Adoleshenti terrorizon Tiranën, qëllon në ajër me breshëri automatiku »
Article Logic
Execution time: 0.010103940963745
array(1) { ["section"]=> string(86) "ulet-me-urgjence-avioni-rome-tirane-ne-bord-edhe-aleksander-frangaj-e-samir-mane-66309" }