Ultimatumi i Ramës, ministrja e rëndësishme zhvesh kostumin zyrtar dhe i përvishet punës (Foto me dorashka e qese mbeturinash)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:05 24-11-2017 Ultimatumi i Ramës, ministrja e rëndësishme zhvesh kostumin zyrtar dhe i përvishet punës (Foto me dorashka e qese mbeturinash)

Ministrja e Shëndetesisë Ogerta Manastirliu ka dale jashtë kornizes se zyrtares qeverisëse dhe i eshte bashkuar nismes me te re per pastriminin vullnetar te gjithe Shqiperise.

Pak dite me pare kryeministri kerkoi pak dite me pare angazhimin e te gjitheve per nje territor me ekologjik. Urdhri tij ka gjetur zbatim sot nga ministrja Ogerta Manastirliu ka zhveshur kostumin zyrtar dhe i pervishet punes. Ajo ka veshur perparasen e bardhe dhe me dorashka i eshte bashkuar aksionit nga Berati. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089778900146484
array(1) { ["section"]=> string(130) "ultimatumi-i-rames-ministrja-e-rendesishme-zhvesh-kostumin-zyrtar-dhe-i-pervishet-punes-foto-me-dorashka-e-qese-mbeturinash-100658" }