Unaza e Re dhe Yzberishti dy orë pa energji elektrike, ankohen familjet dhe bizneset

Publikuar tek: aktualitet, më 20:05 22-08-2019 Unaza e Re dhe Yzberishti dy orë pa energji elektrike, ankohen familjet dhe bizneset Foto ilustruese

OSHEE ka bërë me dije se prej më shumë se dy orësh zona e 'Unazës së Re' dhe zona e Yzberishtit janë pa energji elektrike.

Banorët e këtyre zonave janë ankuar pasi mungesa e energjisë elektrike ka shkaktuar probleme sidomos tek bizneset.

Sipas banorëve ndërprerja e energjisë elektrike në këtë zonë kohëve të fundit është bërë e përhershme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084309577941895
array(1) { ["section"]=> string(90) "unaza-e-re-dhe-yzberishti-dy-ore-pa-energji-elektrike-ankohen-familjet-dhe-bizneset-176050" }