'Unë do transferohem në Tiranë’, Xheisoni-Aurelës: Po ti u mërzite kur ike nga Llakatundi?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:32 20-05-2019 'Unë do transferohem në Tiranë’, Xheisoni-Aurelës: Po ti u mërzite kur ike nga Llakatundi?

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar dhe energjia që e karakterizon atë në skenë është realisht shumë e madhe.

Ajo ka qenë e ftuara e dytë mbrëmjen e kësaj të hëne në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Aurela i është përgjigjur pyetjeve të fëmijëve, ku shumë prej tyre kanë qenë vërtetë pikante.

Ndër pyetjet që ka bërë më shumë bujë ka qenë ajo e Xheisionit, djalit që publiku e ka ndihmuar për t’u shpërngulur në Tiranë.

‘Mami më ka thënë që pas pak unë dhe familja ime do transferohemi në Tiranë. Po ti a u mërzite kur ike nga Llakatundi?’, pyeti Xheison.

Ndërkohë Aurela ka dhënë një përgjigje shumë transparente:’ Ashtu siç Llakatundi kurrë nuk iku nga unë, edhe Mushqetaja jote s’ka për të ikur ndonjëherë’.

Screenshot_9.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.09758996963501
array(1) { ["section"]=> string(92) "une-do-transferohem-ne-tirane-xheisoni-aureles-po-ti-u-merzite-kur-ike-nga-llakatundi-165057" }