“Unë dua babin tim”, një tjetër viktimë e pafajshme e sulmeve ç'njerëzore (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:21 11-10-2016

Aya kërkon të atin meslotësh dhe gjakut të shkaktuar nga plagët e marra.  Vogëlushja siriane është viktima e rradhës e sulmeve makabre në Siri.

Teksa mjekohet nga infermierët e gjithë qenia e saj kërkon të atin të cilin nuk e sheh gjëkund. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita Ndërkombëtare e Vajzave, "Save the Children" jep një mesazh të rëndësishëm
Bill dhe Hillary Clinton festojnë 41 vjetorin e martesës (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.013095140457153
array(1) { ["section"]=> string(82) "une-dua-babin-tim-nje-tjeter-viktime-e-pafajshme-e-sulmeve-c-njerezore-video-55840" }