'Unë e mbylla këtë', Lleshaj provon të fikë kamerën por 'dështon', Ministri e ka 'pisk' me teknologjinë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:29 02-06-2020 'Unë e mbylla këtë', Lleshaj provon të fikë kamerën por 'dështon', Ministri e ka 'pisk' me teknologjinë (VIDEO) Sander Lleshaj

Ministri Sandër Lleshaj ka mbledhur në një diskutim online drejtorët e policisë vendore dhe prefektët, për të diskutuar në lidhje me luftën anti-kanabis.

Pasi iu ka dhënë udhëzimet për të mos lejuar kultivimin e kanabisit në vend, Lleshaj u ka bërë me dije se do të zhvillohej një pushim i shkurtër, për të vazhduar edhe më vonë dhe ka tentuar të mbyllë kamerën, por pa mundur dot ta fikë atë.

"Unë e mbylla këtë", dëgjohet të thotë Lleshaj, ndërsa qëndron para kamerës, e cila po regjistronte akoma.

Duket se Ministri nuk i paska punët mirë me teknologjinë. Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091619491577148
array(1) { ["section"]=> string(108) "une-e-mbylla-kete-lleshaj-provon-te-fike-kameren-por-deshton-ministri-e-ka-pisk-me-teknologjine-video-208781" }