‘Unë jam Elsa, kjo është një domate shqiptare’, Ambasadorja e re e Suedisë publikon foton e pazakontë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:53 06-09-2019 ‘Unë jam Elsa, kjo është një domate shqiptare’, Ambasadorja e re e Suedisë publikon foton e pazakontë Elsa Hastad, ambasadorja e re e Suedise ne Tirane

Ambasadorja e re e Suedisë, Elsa Hastad, poston shpesh në faqen e Ambasadës foto të momenteve të veçanta nga Tirana.

E qeshur, ambasadorja ka postuar një foto nga Tirana, ndërsa në dorë mban një domate shqiptare dhe thotë se i pëlqejnë ushqimet e qëndrueshme.

‘Përshëndetje! Unë jam Elsa, ambasadorja e re e Suedisë. Kjo është një domate shqipëtare. Mua më pëlqen ushqimi i qëndrueshëm.

A e dini se çfarë është ushqimi i qëndrueshëm? Çfarë mund të na thoni për të?’, shkruan Ambasadorja krah fotos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071039199829102
array(1) { ["section"]=> string(104) "une-jam-elsa-kjo-eshte-nje-domate-shqiptare-ambasadorja-e-re-e-suedise-publikon-foton-e-pazakonte-177553" }