‘Unë jam grua’, Luana Vjollca ka një pyetje për të gjithë në mbështetje të vajzave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:39 06-06-2020 ‘Unë jam grua’, Luana Vjollca ka një pyetje për të gjithë në mbështetje të vajzave

Moderatorja Luana Vjollca ditën e djeshme iu bashkua protestës “Për fëmijërinë e vjedhur” të mbajtur në Tiranë.

Ajo ishte e shoqëruar me motrën e saj Marina dhe shumë artistë të tjerë.

Ndërsa sot, Luana ka vazhduar mbështetjen e saj për të gjitha vajzat që janë viktimë e abuzimeve,  ku ka publikuar një set të ri fotografik të titulluar “Unë jam VAJZË”.

Moderatorja është shfaqur e veshur me një bluzë të bardhë me të zezë, të lidhur në të një fjongo ngjyrë rozë.

Së fundmi, Luana kishte paralajmëruar se do të niste një emision të ri, që kishte të bënte me takime, ku personat pjesëmarrës do gjenin princin e kaltër ose vajzën e ëndrrave.

‘Une jam GRUA. Cila eshte super fuqia jote?

I’m a WOMAN. What’s your super power?’, shkruan moderatorja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099430084228516
array(1) { ["section"]=> string(86) "une-jam-grua-luana-vjollca-ka-nje-pyetje-per-te-gjithe-ne-mbeshtetje-te-vajzave-209298" }