‘Unë po luftoj edhe për dinjitetin tënd Elisë, që mos fshihesh pas shefit e mos kesh nevojë t’i servilosesh’, Rudina Hajdari replikon ashpër me Spiropalin

Publikuar tek: politike, më 10:13 24-09-2020 ‘Unë po luftoj edhe për dinjitetin tënd Elisë, që mos fshihesh pas shefit e mos kesh nevojë t’i servilosesh’, Rudina Hajdari replikon ashpër me Spiropalin Hajdari-Spiropali

Deputetja Rudina Hajdari i ka replikuar ashpër ministres socialiste Elisa Spiropalit pasi kjo e fundit i ka kërkuar ‘të mbajë gojën’ duke i kujtuar se ka ardhur në Kuvend me listën e PD dhe jo me votat e popullit..

“Mos bjer në nivelin e shefit tënd, të lexosh mesazhe nga shefi jot se unë po luftoj dhe për dinjitetin tënd Elisë që dhe ti të dalësh atje dhe të zgjidhesh me votë këtu dhe mos kesh nevojë të lexosh mesazhe apo t’i servilosesh shefit tënd. Po të jap dinjitet Elisë që që sot ti mos rrish pas shefin tënd”, i tha Rudina Hajdari.

LEXO EDHE: ‘Plas keq’ në Kuvend, Spiropali me tone të larta Hajdarit: Mbaj gojën Rudina, vëri frerë! Fole për korrupsionin por mbaj përgjegjësi për nga ke dalë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011154174804688
array(1) { ["section"]=> string(157) "une-po-luftoj-edhe-per-dinjitetin-tend-elise-qe-mos-fshihesh-pas-shefit-e-mos-kesh-nevoje-t-i-servilosesh-rudina-hajdari-replikon-ashper-me-spiropalin-221471" }