‘Unë po shoh k*rvë, unë po shoh gay’, reperi i njohur ofendon keq Ledri Vulën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:42 31-10-2018 ‘Unë po shoh k*rvë, unë po shoh gay’, reperi i njohur ofendon keq Ledri Vulën

Dihet botërisht se lufta midis reperëve do të ekzistojë gjithmonë pavarësisht viteve.

 

E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Shqipëri mes grupeve të ndryshme janë shkaktuar përplasje të nxehta si fizike dhe nëpërmjet këngëve.

Ledri Vula ka qënë gjithmonë në qendër të vëmendjes për të tilla përleshje. Disa ditë më parë shoku i tij Agon Amiga e ka sulmuar Ledrin me anë të këngës më të re që ka lançuar me titull “Qy qysh”.

“Unë s’po sho Vulë, unë po shoh kurvë, unë po shoh gay”, shprehet Agon Amiga gjatë vargjeve.

maxresdefault.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035331964492798
array(1) { ["section"]=> string(80) "une-po-shoh-k-rve-une-po-shoh-gay-reperi-i-njohur-ofendon-keq-ledri-vulen-139738" }