‘Unë thash po’, Fjolla Morina në arrest shtëpie në Kukës, merr propozimin për martesë (FOTO UNAZA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:34 17-10-2020 ‘Unë thash po’, Fjolla Morina në arrest shtëpie në Kukës, merr propozimin për martesë (FOTO UNAZA)

Këngëtarja Fjolla Morina është bërë diskutim pas ngjarjes, ku u arrestua pasi tentoi të futej në Shqipëri me dy armë.

Gjykata vendosi masën arrest shtëpie për këngëtaren.

Edhe pse në arrest shtëpie Fjolla ka marrë suprizën më të bukur. Me anë të një postimi në ‘Instagram’ Fjolla ka treguar se ka marrë një propozim për martesë, teksa në foto shihet një buqetë e madhe me lule dhe unaza.

Në një nga fotot ajo shihet me unazën në dorë teksa shkruan’ Unë thash po’.

Kujtojmë që pak ditë më parë këngëtarja postoi një foto me të dashurin por nuk preferoi t’i tregonte as fytyrën dhe as identitetin.

Screenshot_2.pngScreenshot_4.pngScreenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013171911239624
array(1) { ["section"]=> string(99) "une-thash-po-fjolla-morina-ne-arrest-shtepie-ne-kukes-merr-propozimin-per-martese-foto-unaza-224073" }