Unikatil humb babain, familja e reperit hap dyert në Amerikë për t’i dhënë lamtumirën e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:25 07-12-2019 Unikatil humb babain, familja e reperit hap dyert në Amerikë për t’i dhënë lamtumirën e fundit Reperi Unikatil

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë, babain.

Është vetë reperi që jep lajmin e hidhur, ndërsa njofton miq e dashamirës se lamtumira e fundit babait të tij do t’i jepet në datë 9 dhjetor në Nju Jork.

“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornëood, NY, 10594”, shkruan Unikatil.

Babai i reperit Viktor Paloka:
Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022015810012817
array(1) { ["section"]=> string(100) "unikatil-humb-babain-familja-e-reperit-hap-dyert-ne-amerike-per-t-i-dhene-lamtumiren-e-fundit-188729" }