“Unilad” shpërndan një super video me “thesaret e fshehta të Shqipërisë” (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:52 17-07-2017 “Unilad” shpërndan një super video me “thesaret e fshehta të Shqipërisë” (Video)

Pas “Lonely Planet”, një tjetër faqe mjaft e njohur dhe e ndjekur në Facebook, “Unilad Adventure”, ka shpërndarë një video me bukuritë natyrore në Veri të Shqipërisë.

E titulluar “Gurët e çmuar të fshehur të Shqipërisë”, video shfaq peizazhet e mrekullueshme të Thethit, Luginës së Valbonës dhe kalasë së Rozafës në Shkodër.

Unilad Adventure ndiqet nga rreth 2 milion fansa në Facebook, kryesisht të interesuar dhe apasionuar pas udhëtimeve turistike. /Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095031261444092
array(1) { ["section"]=> string(80) "unilad-shperndan-nje-super-video-me-thesaret-e-fshehta-te-shqiperise-video-86481" }