United Airlines bën një ndalesë emergjente, zbuloni arsyen e çuditshme

Publikuar tek: bota, më 19:42 29-03-2019 United Airlines bën një ndalesë emergjente, zbuloni arsyen e çuditshme Ulja e detyrueshme e avionit te linjes United Airlines

Linja ajrore e United Airlines ka bërë një ndalesë jashtë programit ditën e sotme në aeroportin e Washington Dulles pasi pasagjeret ndiheshin sëmurë dhe kishin probleme me frymëmarrjen, dhimbje në gjoks dhe të përziera.

Një ndër udhëtarët e linjës ajrore United Airlines, Raman Santra, u shpreh se nga fillimi i fluturimit mund të ndjeje një aromë të neveritshem në brendësi të avionit dhe kjo gjë i ka shkaktuar shumë personave në avion që të kenë probleme me frymëmarrjen.

Pasi shumë pasagjerë u ankuan se kishin probleme shëndetësore, avioni u detyrua të ndalonte në Ëashington ku edhe ambulanca më pas i ka transportuar në spital. Sipas kompanisë United Airlines, aroma e pakëndshme vinte nga dhoma e motorrit dhe nuk ishte e dëmshme për organizmin e njeriut.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011760950088501
array(1) { ["section"]=> string(76) "united-airlines-ben-nje-ndalese-emergjente-zbuloni-arsyen-e-cuditshme-158429" }