Uragani Irma bën “kërdinë” në shtëpinë e aktorit të famshëm (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:55 13-09-2017 Uragani Irma bën “kërdinë” në shtëpinë e aktorit të famshëm (VIDEO)

Uragani Irma është cilësuar nga mediat amerikane si një nga uraganët më të fuqishëm në shekullin e fundit.

Pre e këtij uragani ka rënë dhe shtëpia luksoze e aktorit të famshëm William Levy.

Aktori ka publikuar disa video në rrjetin social Instagram ku shfaqen pamjet sesi ky uragan ka shkatërruar gjithçka përreth shtëpisë.

Më pas në fund aktori së bashku me fqinjët e tij marrin pjesë në rregullimin e oborrit dhe të pemëve të rrëzuara dhe ai shprehet mirënjohës për ndihmën që ata po i ofrojnë pas dëmit që shkaktoi uragani “Irma”. 

 

william3.jpg

william-levy-sexiest-man-alive.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Panik në Shtëpinë e Bardhë, gjendet një pako e dyshimtë
Donald Trump bëhet gjysh për herë të nëntë »
Article Logic
Execution time: 0.01130199432373
array(1) { ["section"]=> string(69) "uragani-irma-ben-kerdine-ne-shtepine-e-aktorit-te-famshem-video-92170" }