Uragani Matthew, rekord përmbytjesh në Karolinën e Veriut (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 07:19 12-10-2016 Uragani Matthew, rekord përmbytjesh në Karolinën e Veriut (FOTO)

Përmbytje të mëdha kanë ndodhur në Karolinën e Veriut për shkak të uraganit Matthew.

Si pasojë e stuhisë së fuqishme deri tani janë raportuar pothuajse 20 persona të vdekur në SHBA.

Vetëm pak ditë më parë uragani Metthew goditi Haitin dhe Floridan ku bilanci I personave që humbën jetën kaloi shifrën e 1000 personave.

uragan1.jpguragan2.jpguragan3.jpguragan4.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021649122238159
array(1) { ["section"]=> string(67) "uragani-matthee-rekord-permbytjesh-ne-karolinen-e-veriut-foto-55881" }