Uragani shkatërrues Harvey, Melania Trump viziton familjet e përmbytura

Publikuar tek: bota, më 09:57 10-09-2017 Uragani shkatërrues Harvey, Melania Trump viziton familjet e përmbytura

Uragani Harvey në Hjuston të Teksasit, një ngjarje që tronditi Britaninë e Madhe, duke përbytur banesa, zyra, ndërtesa të mëdha e duke lënë të pastrehë qindra famije.

Kanë kaluar disa ditë nga uragani dhe situata duket se po normalizohet. Dëmet e shkaktuara janë të mëdha dhe mund të kushtojnë deri në 180 miliardë dollar.

Ndërkohë zonja e parë Melania Trump, ka bërë një vizitë tek familjet e prekura nga uragani Harvey.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen 200 emigrante në Detin e Zi nga roja bregdetare rumune
Moti i keq në Itali, 7 të vdekur dhe 3 të zhdukur »
Article Logic
Execution time: 0.0092089176177979
array(1) { ["section"]=> string(76) "uragani-shkaterrues-harvey-melania-trump-viziton-familjet-e-permbytura-91796" }