Urat më mbresëlënëse të këmbësorëve në botë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:21 03-04-2015 Urat më mbresëlënëse të këmbësorëve në botë

Urat e këmbësorëve nuk janë gjithmonë harku i thjeshtë tradicional mbi një lumë të lundrueshëm. Arkitektët kanë sjellë në projektet e tyre ura me pamje të pabesueshme dhe BBC News ka bërë një përmbledhje të urave më të bukura të këmbësorëve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071110725402832
array(1) { ["section"]=> string(48) "urat-me-mbreselenese-te-kembesoreve-ne-bote-7764" }