Urdhëroi heqjen e tavolinave nga trotuari, pronari godet krye-inspektorin e bashkisë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:31 16-07-2015 Urdhëroi heqjen e tavolinave nga trotuari, pronari godet krye-inspektorin e bashkisë Foto ilustruese

Krye-inspektori i Bashkisë Elbasan, me inicialet D.E, e ka urdhëruar pronarin e një lokali në Elbasan të heqë tavolinat e lokalit nga ambientet publike, por është përballur me dhunën e këtij të fundit.

Sipas policisë, pronari 39 vjeçar Aurel Çela e ka kundërshtuar me dhunë krye-inspektorin, 48 vjeçari me inicialet D.E, ndërsa ai ka qëlluar me pistoletë në ajër për të ndërprerë sherrin. Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe forca të shumta policie të cilat kanë shoqëruar në polici Aurel Çelën dhe dy persona të tjerë që dyshohet se kanë lidhje me konfliktin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Orikumi pa drita, OSHE mbledh lekët me gjenerator
Besnik Mustafaj: Kryetarët e partive gabuan në fushatë »
Article Logic
Execution time: 0.013401985168457
array(1) { ["section"]=> string(89) "urdheroi-heqjen-e-tavolinave-nga-trotuari-pronari-godet-krye-inspektorin-e-bashkise-16342" }