URGJENTE, Keisi 7-muajshe ka nevojë për të gjithë ne...

Publikuar tek: aktualitet, më 17:18 15-04-2017 URGJENTE, Keisi 7-muajshe ka nevojë për të gjithë ne...

Një histori që ka nevojë për vëmendjen dhe kontributin e të gjithëve ne.

Ilir Hoxholli i nismës “Dhuro Dashuri” bën apel t’i vijmë në ndihmë Keisit të vogël, vetëm 7 muajshe, e diagnostikuar me tumor në sy.

“Ju lutem shpërndajeni! Pas publikimit të rastit në emisionin Fiks Fare dje, u gjendëm pranë Keisit 7 muajshe, e diagnostikuar me tumor në sy. Rrezikon syrin por më tepër jetën e saj. Familja Grebeshi ka bërë apel për ndihmë, ne morëm përsipër udhëtimin dhe akomodimin në Itali, por duhet ndihmë edhe më e madhe për kryerjen e operacionit. Shpërndjani ju lutem, të gjithë bashkë t'i japim vogëlushes, Keisit një mundësi për të filluar jetën si gjithë fëmijët tanë...

Z. Kasem Tajar Grebeshi
Ne numrin e llogarise prane Veneto Bank sh.a
LEKE: AL03 2041 2159 0000 0000 0004 6390
SËIFT CODE per transferta nga jashte Shqiperise : ITSVALTR”, bën apel Hoxholli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në Fushë-Krujë, ambulanca vonohet një orë
Flet ish-drejtuesi i lartë i policisë: Çfarë më tha Artan Cuku para vrasjes dhe pse nuk munda ta takoja »
Article Logic
Execution time: 0.010700941085815
array(1) { ["section"]=> string(57) "urgjente-keisi-7-muajshe-ka-nevoje-per-te-gjithe-ne-75301" }