URGJENTE! Kërkohet ky i moshuar në foto, ka humbur në Tiranë (SI MUND TA KONTAKTONI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:01 11-05-2017 URGJENTE! Kërkohet ky i moshuar në foto, ka humbur në Tiranë (SI MUND TA KONTAKTONI)

Në rrjetet sociale po qarkullon fotoja e këtij të moshuari.

Ai ka humbur sot në Tiranë në zonën e 21 Dhjetorit.

Personi quhet Skënder Konçi, 76 vjeç, ndërsa mësohet se vuan nga humbja e kujtesës, diabeti dhe zemra. Rasti është publikuar në faqen e blogerit Olti Curri dhe në rast se dikush e pikas, ftohen të kontaktojnë në këtë nr cel. 0673333999.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas letrës së Kadaresë, Avokati i Popullit i shkruan Vlahutin: S’më mbetet veçse t’ju kërkoj ndjesë
Kapet në Pogradec 28-vjeçari i dënuar me 7 vjet burg, gati për ta nisur drejt Italisë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011788845062256
array(1) { ["section"]=> string(86) "urgjente-kerkohet-ky-i-moshuar-ne-foto-ka-humbur-ne-tirane-si-mund-ta-kontaktoni-78255" }