URGJENTE! Thirrje për ndihmë! 17 vjeçari ka çarë aortën pas aksidentit tragjik, çdo orë që kalon i rrezikon jetën. Ja numrat e llogarisë ku mund të ndihmoni Nensin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:47 17-01-2021 URGJENTE! Thirrje për ndihmë! 17 vjeçari ka çarë aortën pas aksidentit tragjik, çdo orë që kalon i rrezikon jetën. Ja numrat e llogarisë ku mund të ndihmoni Nensin

Një thirrje për ndihmë vjen nga nëna e 17 vjeçarit Nensi, i cili ka çarë aortën pas një aksidenti tragjik dhe është në gjendje kritike për jetën.

Spitalet shtetërore nuk e kanë të mundur këtë lloj operacioni, ndaj kërkohet ndihma e shqiptarëve që Nensi të operohet në një klinikëjashtë Shqipërisë.

Numrat e llogarive ku mund tw kontribuoni i bwn me dije kwngwtari Sidrit Bejleri, i cili shkruan:

Urgjente! Urgjente! Shperndajeni sa me shume! Nena e Nensit ka sjell nje mesazh: “Te lutem mos e lini te vdese! Nensi eshte vetem 17 vjec ne lule te rinise. Pas nje aksident tragjik ka çare aorten dhe cdo ore qe kalon i rrezikon jeten. Spitalet shteterore nuk e kane te mundur kete lloj operacioni.” Le te behemi bashke e ta shpetojme djalin 17 vjecar. Zoti ju bekofte per cdo bamiresi, mos neglizhoni dhe ta shperndajme sa me shume! Mund te behemi shkak te shpetojme nje jete.

Gofundme: https://www.gofundme.com/f/Firdeus-shendet

Pay pal:[email protected]

Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus

Emri i Bankes: Post Finance

Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See

Konto Nr.: 15-387081-5

IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5

BIC: POFICHBEXXX

Të dhënat bankare në USA:

Bank Name : Morton Community bank

Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus

Routing Number: 071123204

Account number : 769397

Të dhënat bankare në Shqiperi:

Fondacioni Firdeus, Credins Bank,

Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.

SWIFT CODE CDISALTR

IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481

IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479

Konto Gjermani:

Firdeus Germany Stiftung

Sparkasse Fürstenfeldbruck

IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46

BIC: BYLADEM1FFB

Konto Maqedoni.V

FIRDEUS

IBAN: BR.MK07200003808713043

SWIFT Code: STOBNK 2X

Stopanska Banka Ad Skopje

Firdeus Arangel Kichevo

Zoti i shperblefte bamiresit!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Tre flakadanë të lirisë’, Meta kujton vëllezërit Gërvalla dhe Kadri Zekën në 39-vjetorin e vdekjes
Ish kapiteni i Partizanit zbulon Edi Ramën si basketbollist: Thoshin se kishte ardhur me mik, por ai… »
Article Logic
Execution time: 0.013762950897217
array(1) { ["section"]=> string(166) "urgjente-thirrje-per-ndihme-17-vjecari-ka-care-aorten-pas-aksidentit-tragjik-cdo-ore-qe-kalon-i-rrezikon-jeten-ja-numrat-e-llogarise-ku-mund-te-ndihmoni-nensin-235371" }