Urimi emocionues i David Beckahm për të birin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:32 02-09-2016 Urimi emocionues i David Beckahm për të birin

Ish-futbollisti dhe një nga modelët më të famshëm, David Beckahm përveç karrierës së suksesshme arrin të gjej kohë edhe për familjen.

41-vjeçari nëpërmjetë një postimi i uron të birit 14-vjetorin bashkangjitur fotos me të.

Beckham ka zgjedhur fjlaë mjaft speciale për të duke e ‘ngacmuar’ se do të thyej mjaft zemra me buzëqeshjen e tij kur të rritet.

“Për djalin tim të bukur mbush sot 14 vjeç .. Një burrë i vogël special, me një zemër të bukur dhe një buzëqeshje që do të thyej shumë zemrat në vitet që do të vijnë. Gëzuar ditëlindjen superyll. Me dashuri babi” shkruan Beckam.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059047937393188
array(1) { ["section"]=> string(51) "urimi-emocionues-i-david-beckahm-per-te-birin-51694" }