Urimi Granitit për ditëlindjen e të vëllait, Taulantit

Publikuar tek: sport, më 20:50 28-03-2015 Urimi Granitit për ditëlindjen e të vëllait, Taulantit

Lojtari i Kombëtares shqiptare Taulant Xhaka ka festuar sot 26 vjetorin e lindjes dhe një urim të veçantë ai e ka marrë edhe nga vëllai i tij Graniti.

Lojtari i Zvicrës ka postuar në profilin e tij në instagram një foto kur ai dhe Taulanti ishin fëmijë, ndërsa e shoqëron atë me urimin e shkurtër “gëzuar ditëlindjen vëlla”.

Taulanti e ka festuar këtë ditëlindje me shokët e tij të skuadrës gjatë kohës që përgatiten për ndeshjen e nesërme kundër Armenisë në stadiumin “Elbasan Arena”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023699045181274
array(1) { ["section"]=> string(58) "urimi-granitit-per-ditelindjen-e-te-vellait-taulantit-7223" }