Urimi i Blerina Gjylametit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 23-02-2015 Urimi i Blerina Gjylametit

Ka edhe deputete që kërkojnë të afirmojnë veten, domethënë që qytetarët t’i njohin dhe t’i dinë se ato përfaqësojnë zërin e tyre në Kuvend. Kjo ka ndodhur me Blerina Gjylametin, deputeten me të re të PS-së, e cila në murin e Kryeministrisë për festat e fundvitit, nuk ka zgjedhur të japë vetëm urimin e saj për festat, por, edhe një fotografi të saj…Por qytetarëve i’u është dashur shumë ta njohin nga foto te Kryeministria.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erjon Veliaj me një gotë raki para
Cigarja në ambjente të mbyllura »
Article Logic
Execution time: 0.02346396446228
array(1) { ["section"]=> string(31) "urimi-i-blerina-gjylametit-4161" }