Urimi i veçantë i Elisa Spiropalit për ditëlindjen e së bijës: Nalta e mamit të dua sa s’thuhet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:07 04-03-2020 Urimi i veçantë i Elisa Spiropalit për ditëlindjen e së bijës: Nalta e mamit të dua sa s’thuhet Foto e shperndare nga ministrja Spiropali: Me vajzen, Nalten

Ministrja Elisa Spiropali ka bërë një urim të ëmbël dhe të veçantë mbrëmjen e sotme, për ditëlindjen e 5-të të së bijës, Naltës.

“Kripa ime, prej pesë vitesh i jep shije gjithçkaje. Ta gëzosh Nalta e mamit, të dua sa s'thuhet”, thuhet në mesazhin e Spiropalit për ditëlindjen e pestë të vajzës, ndërsa ndan dhe dy foto të ëmbla të saj.

fdgdfgdfgd.jpg

Kujtojmë se, në janar të këtij viti ministrja Elisa Spiropali u bën nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë me emrin Kren. Ajo është e martuar me Salarjon Totaj dhe kanë dy fëmijë, Naltën që sot bën 5 vjeçe dhe Krenin, një muajsh e gjysmë.

Ministrja Elisa Spiropali me vajzen dhe djalin:
Screenshot_5_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010071039199829
array(1) { ["section"]=> string(101) "urimi-i-vecante-i-elisa-spiropalit-per-ditelindjen-e-se-bijes-nalta-e-mamit-te-dua-sa-s-thuhet-197415" }