Urimi i veçantë i gazetarit: ” 2016-ta për t’u vendosur në kornizë, qoftë themel i fortë për Vitin e Ri 2017″

Publikuar tek: sport, më 19:59 31-12-2016 Urimi i veçantë i gazetarit: ” 2016-ta për t’u vendosur në kornizë, qoftë themel i fortë për Vitin e Ri 2017″

Ylli Aga i është bashkuar njerëzve të sportit duke uruar për festën e fundvitit.

Por, urimi i gazetarit të mirënjohur është mjaft domethënës dhe përmbledhës, teksa shkruan në llogarinë e tij në facebook: ” 2016! Nje vit shume i bukur, emocionues, per tu vendosur ne kornize. Deshiroj te jete, gjithashtu, nje themel i forte per gjera me te medha, me te mira, me te paharrueshme! Per te gjithe! Duke filluar nga viti i ri 2017!”, përfundon Aga në urimin e tij.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091230869293213
array(1) { ["section"]=> string(110) "urimi-i-vecante-i-gazetarit-2016-ta-per-t-u-vendosur-ne-kornize-qofte-themel-i-forte-per-vitin-e-ri-2017-64330" }