Urimi i veçantë i ministrit në murin e Kryeministrisë me rastin e festave (Foto)

Publikuar tek: politike, më 22:54 24-12-2015 Urimi i veçantë i ministrit në murin e Kryeministrisë me rastin e festave (Foto)

Në murin e godinës së Kryeministrisë po publikohen me dhjetra mesazhe urimi nga qytetarët por edhe nga politikanë e personazhe të tjerë të njohur.

Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi ka preferuar që të bëhet pjesë e kësaj fushate dhe ka dërguar një kartolinë urimi.

Se bashku me bashkëshorten e tij Nora dhe dy fëmijët Aron dhe Ambla, ministri Klosi ka uruar për festat e fundvitit. 

12421365_10154381856363765_2076169361_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090999603271484
array(1) { ["section"]=> string(84) "urimi-i-vecante-i-ministrit-ne-murin-e-kryeministrise-me-rastin-e-festave-foto-28495" }