Urimi i veçantë në një lagje të Tiranës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:22 10-03-2015 Urimi i veçantë në një lagje të Tiranës

Një vajzë e quajtur Jona ka marr një urim të veçantë për ditëlindjen e saj. Dikush nga të afërmit e saj ka menduar t’ia urojë vajzës ditëlindjen në një mënyrë ndryshe.

Disa tullumbace me të cilat është shkruajtur “Jona edhe 100” është vendosur në një prej rrugicave pas gjimnazit “Ismail Qemali” në Tiranë, ndërsa foto është duke qarkulluar në rrjetet sociale.

Besojm se vajza duhet të ndihet e lumtur për këtë dedikim special. Edhe stafi ynë i bashkohet këtij urimi të veçantë dhe sa më shumë vite të lumtura për Jonën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02573299407959
array(1) { ["section"]=> string(44) "urimi-i-vecante-ne-nje-lagje-te-tiranes-5489" }