Urimi i veçantë për ditëlindje nga djaloshi simpatik që mori mbesa e Berishës dhe cigarja me shoqet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:16 15-12-2015 Urimi i veçantë për ditëlindje nga djaloshi simpatik që mori mbesa e Berishës dhe cigarja me shoqet

Dasara Malltezi, mbesa e ish kryeministrit Berisha ka marrë një urim të veçantë në ditën e lindjes së saj disa ditë më parë.

Urimi ra në sy të të gjithëve për faktin që djaloshi është mjaft simpatik e miqësor në foton me Dasarën. Teksa publikon foton e tyre, ai i uron mbesës së ish kryeministrit: “Gëzuar Ditëlindjen! Unë të uroj më të mirat e kësaj bote! Bëj qejf”, e këshillon në fund djaloshi.

Dhe duket se Dasara ia ka zbatuar këshillën. Ka dalë në ballkon me mikeshat e saj dhe veshur me peshqir, fiks për qejfin e vet, tymos cigare.

peshqir.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029258012771606
array(1) { ["section"]=> string(105) "urimi-i-vecante-per-ditelindje-nga-djaloshi-simpatik-qe-mori-mbesa-e-berishes-dhe-cigarja-me-shoqet-27811" }