Urimi special i Romir Zallës për bashkëshorten (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 12-10-2016 Urimi special i Romir Zallës për bashkëshorten (Foto)

Aktori i njohur Romir Zalla ndryshe nga çjemi mësuar ta shikojmë është shfaqur tejet romantik sot.

Bashkëshortja e tij aktorja dhe regjisorja Suela Bako me të cilën ai ka dy fëmijë feston sot ditëlindjen dhe aktori ka ditur të zgjedhë fjalë speciale për ta uruar dashurinë e tij.

“Dashuria ime ti Suela u bëfsh edhe 1000... fama dhe shkëlqimi të ndjektë gjithë jetën”, shkruan Zalla.

romir.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023839950561523
array(1) { ["section"]=> string(57) "urimi-special-i-romir-zalles-per-bashkeshorten-foto-55917" }