Urimi special per Michelle Obama

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:10 18-01-2015 Urimi special per Michelle Obama

‘Të uroj të kalosh ditëlindjen më të lumtur sot . Faleminderit që je frymëzimi im në cdo ditë te vitit’!- ky ka qënë urimi që I ka bërë presidenti Obama gruas së tij .


            
Ditën e djeshme Michelle Obama ka festuar ditelindjen e saj dhe tani ajo është plot 51 vjec , edhe pse nga forma e saj trupore ajo duket ende si një 20 vjecare .  


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018748044967651
array(1) { ["section"]=> string(36) "urimi-special-per-michelle-obama-855" }