Ursula von der Leyen: Sot nuk ka shenja për zgjerimin e BE-së

Publikuar tek: aktualitet, më 16:17 17-10-2019 Ursula von der Leyen: Sot nuk ka shenja për zgjerimin e BE-së

Këshilli Evropian është mbledhur në Bruksel ku temë kryesore diskutimi janë Brexit, negociatat dhe Turqia.

Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen u shpreh se është zhgënjyese dhe ndjen keqardhje për shtyrjen e zgjerimit të BE-së.

Sipas der Leyen, sot nuk ka shenja që të këtë vendim për zgjerimin e BE-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031451940536499
array(1) { ["section"]=> string(67) "ursula-von-der-leyen-sot-nuk-ka-shenja-per-zgjerimin-e-be-se-182464" }