‘’US Weekly’’: Vladimir Putin flirt me ish-bashkëshorten e manjatit Rupert Murdoch

Publikuar tek: bota, më 07:51 02-04-2016 ‘’US Weekly’’: Vladimir Putin flirt me ish-bashkëshorten e manjatit Rupert Murdoch

Vladimir Putin flirt me ish-bashkëshorten e manjatit Rupert Murdoch. Kështu shkruan ‘’US Weekly’’ për presidentin rus dhe Wendi Deng, 47 vjeç dhe ish-bashkëshortja e manjatit të mediave Rupert Murdoch.

Revista i referohet një burimi nga Kremlini dhe çifti është takuar për disa kohë dhe tashmë gjërat po bëhen “serioze”. Por më parë, nga ditari i Deng është zbuluar se ka patur një marrëdhënie edhe me ish-kryeministrin e Britanisë, Tony Blair.

Putin, 63 vjeç ishte më parë i martuar për 30 vjet me Lyudmila Putina me të cilën ka 2 vajza  Maria, 30 vjeç, and Yekaterina, 29 vjeç.  Ata u ndanë në prill 2014. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058151960372925
array(1) { ["section"]=> string(83) "us-weekly-vladimir-putin-flirt-me-ish-bashkeshorten-e-manjatit-rupert-murdoch-36641" }