"Heroi" shpëton pengun, pa e kuptuar që... është një skenë filmi (Video)

Publikuar tek: bota, më 08:06 04-10-2015

Një person është kthyer në “hero” të vërtetë në Rusi, teksa ka shpëtuar një grua nga një situatë pengmarrje.

Por ajo që nuk kuptoi ishte se ndërpreu një skenë filmi që po xhirrohej në rrugë. Personi që besohet se është një ushtar rus, vuri re “pengmarrësin” që i kishte vendosur gruas pistoletën në kokë dhe duke ndërhyrë vjedhurazi nga pas arriti ta çarmatosë atë.

Në moment kanë ndërhyrë aktorët dhe kasta e filmit duke i shpjeguar që gjithçka ishte me “gjoja”. Gjithsesi ai e bëri të tijën...

russia.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076079368591309
array(1) { ["section"]=> string(72) "ushtari-shpeton-pengun-pa-e-kuptuar-qe-eshte-nje-skene-filmi-video-22292" }