Ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, arrestohet 34-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:59 03-03-2017 Ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, arrestohet 34-vjeçari (Emri)

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Bedri E., 34 vjeç, banues në Kavajë.

Sipas policisë 34-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, L. E., 35 vjeç. Parashikuar nga Neni 130/a i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen 2 shqiptarë në Britani, punonin në fermë kanabisi për të paguar trafikantët e tyre (Emrat)
32-vjeçari bën për spital të riun, e kap duke vjedhur tek dyqani i motrës (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.011355876922607
array(1) { ["section"]=> string(79) "ushtron-dhune-fizike-ndaj-bashkeshortes-se-tij-arrestohet-34-vjecari-emri-70605" }