Vaçe Zela rikthehet nëpërmjet hologramit në skenën e Festivalit, e gjithë salla në këmbë e emocionuar (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 21:39 23-12-2016
Hologrami i Vaçe Zelës by newsbomb-al

Një moment vërtet emocionues ka qenë rikthimi i artistes së madhe shqiptare, Vaçe Zela, nëpërmjet hologramit në skenën e Festivalit të Këngës.

Performanca e shumë viteve më parë e Vaçes me këngën “Moj e bukura Arbëri” u rikthye edhe njëherë për publikun shqiptar që ruan të njëjtin adhurim dhe respekt për këngëtaren e madhe.

Në fund, e gjithë salla e Pallatit të Kongreseve u ngrit në këmbë e emocionuar, njësoj si në kohën kur Vaçja e pushtonte me zërin e saj.

Screenshot_12.jpg

Screenshot_14.jpg

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12760996818542
array(1) { ["section"]=> string(112) "vace-zela-rikthehet-nepermjet-hologramit-ne-skenen-e-festivalit-e-gjithe-salla-ne-kembe-e-emocionuar-video-63586" }