Vajza 11 vjeçare mbetet shtatzënë, policia fsheh detajet

Publikuar tek: bota, më 12:47 17-03-2017 Vajza 11 vjeçare mbetet shtatzënë, policia fsheh detajet

Një vajzë 11 vjeçare është në pritje të fëmijës së saj në Britani.

Vajza 11 vjeçaree cila është nëna më e re në Britani, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një djalë pak më të madh se ajo në moshë.

Për arsye sigurie, policia nuk ka bërë të ditur identitetit e të resë, por po merret me zbulimin e ngjarjes, shkruan Daily Mail.

Një tjetër rast i një nëne shtatzëne në moshën 12 ishte ai i Tressa Middleton, nga West Lothian në Scotland, e cila u përdhunua nga vëllai i saj dhe solli në jetë fëmijën e saj, shkruan Newsbomb.al.

Deri më tani 12 vjeçarja Tressa Middleton ishte nëna më e re, por me rastin e fundit rezulton që 11 vjeçarja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur do jetë nëna më e re britanike./ Newsbomb.al/ 

sdfsd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prezantuesi vizaton “pa dashje” organin gjenital, të qeshura me lot në studio live (VIDEO)
Vriten 31 persona, sulmohet anija e emigrantëve në Detin e Kuq »
Article Logic
Execution time: 0.014868974685669
array(1) { ["section"]=> string(61) "vajza-11-vjecare-mbetet-shtatzene-policia-fsheh-detajet-72234" }