Vajza 17-vjeçare ikën nga shtëpia, babai e kërkon në polici

Publikuar tek: aktualitet, më 08:22 24-01-2017 Vajza 17-vjeçare ikën nga shtëpia, babai e kërkon në polici Foto ilustruese

Një 17 vjecare ka braktisur banesën e saj në fshatin Shijon të Delvinës dy ditë më parë. Lajmin e bëri të ditur babai i saj, i cili gjatë paradites së 22 janarit, ka konstatuar mungesën e të bijës 17 vjecare në banesë.

E reja me inicialet I.Xh, i ka habitur familjarët kur nuk është përgjigjur. Dhe pasi kanë pyetur nëpër fshat, por edhe tek të afërmit, atëherë i ati ka mbajtur frymën në komisariatin e policisë Delvinë për të kërkuar vajzën e vet.

Policia i ka marrë kallzimin të atit të vajzës dhe më pas i ka referuar të gjitha këto deklarime për hetime të mëtejshme në prokurorinë e Sarandës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mediat italiane kujtojnë eksodin e 25 viteve më parë: Çfarë ka ndodhur sot me shqiptarët
Pa rrip sigurimi, i ofron para policit por bie në pranga i riu me “Citroen” (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011768102645874
array(1) { ["section"]=> string(64) "vajza-17-vjecare-iken-nga-shtepia-babai-e-kerkon-ne-polici-66463" }