Vajza 2 vjeçare, një heroinë e vërtetë! Po mahnit mediat amerikane (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:49 31-07-2018 Vajza 2 vjeçare, një heroinë e vërtetë! Po mahnit mediat amerikane (VIDEO) Vogelushja 2 vjecare

Gracie Lutz është vetëm 2 vjeç dhe po mahnit gjithë mediat në Amerikë.

Ajo u kap ndersa po u shpërndante burrito (ushqim) zjarrfikësve që po luftojnë me zjarrin në Kaliforni.

Zjarri në kaliforni u ka marrë jetën 6 personave dhe ka plagosur shumë të tjerë. Mbi 100 mijë hektarë e mijëra banesa janë djegur. Rreth 3300  zjarrfikës po luftojnë me flakët në Kaliforni prej 7 ditësh.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011370897293091
array(1) { ["section"]=> string(77) "vajza-2-vjecare-nje-heroine-e-vertete-po-mahnit-mediat-amerikane-video-129711" }