Vajza 3-vjeçare gëlltit një vidë, pamjet që publikon mjeku janë të FRIKSHME

Publikuar tek: rajon, më 17:32 02-12-2020 Vajza 3-vjeçare gëlltit një vidë, pamjet që publikon mjeku janë të FRIKSHME Skaneri i mushkrive

Një ngjarje e rëndë, por fatmirësisht pa pasoja të rënda ka ndodhur në ishullin Kretë të Greqisë.

Një vajzë 3 vjeçe ka gëlltitur një vidë dhe është transportuar me urgjencë në spital. Mjeku që e ka operuar ka publikuar pamjet e frikshme.

vide-1.jpg

Sipas profesorit të asociuar të ORL-së të Shkollës Mjekësore të Kretës, Manolis Prokopakis, pas ekzaminimeve u pa se vida që e mitura kishte gëlltitur përfundoi në mushkërinë e saj të majtë.

vide.jpg

Mjekët e çuan vajzën në sallën e operacionit dhe pas disa kohësh ata arritën të hiqnin vidën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas 'Skënderbeut' 70 mijë eurosh dhe 'Adem Jasharit', përurohet edhe shtatorja e Ibrahim Rugovës në Kosovë, shikoni si duket ajo (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.013091087341309
array(1) { ["section"]=> string(81) "vajza-3-vjecare-gelltit-nje-vide-pamjet-qe-publikon-mjeku-jane-te-frikshme-229934" }